Kontaktujte nás: +420 777 163 546 | ubytovani@rejviz.cz

údolím Javorné

Středně náročná trasa, kde téměř nikoho nepotkáte. Trasa vede po lesních cestách a zahrnuje i část naučné stezky, která má 7 zastavení pojmenovaných po dřevinách (např. jeřáb, jasan, jilm, tis), které se vždy v blízkosti nacházejí. Součástí trasy je i zastavení u přístřešku "Líhně", kde si můžete v pěkném přístřešku spravovaného Lesy ČR opéct třeba špekáček. 

1/2 denní až celodenní výlet

Trasa začíná cestou po asfaltové silnici (směr Zlaté Hory) po zelené turistické značce. Na rozcestníku "pod políčkem" pokračujte po žluté značce až k rozcestí "Javorná - líhně". Pokud chcete výlet obohatit o opékání špekáčků či vaření pod přístřeškem, dejte se asi 300 metrů doprava po modré a jste tam. Krásné místo, většinou bez lidí.

Po odpočinku a posilnění se vraťte na žlutou značku, po které dojdete k rozcestí "Javorná - louky". Zde se dostáváte k naučné stezce. Doporučujeme dát se doprava ke kapli sv. Anny. Dále se vracíte po NS údolím Javorné směr Rejvíz. Po cestě potkáte po pravé straně studánku, kde se při cestě do kopce můžete ochladit.

Jakmile příjdete k "Pramenům Javorné" dáte se po asfaltové cestě doleva, po které dojdete zpět na Rejvíz.

Celý okruh má asi 10 km.

Přístup s dětským kočárkem: ANO, pokud máte kočárek do terénu.

Cyklo trasa: ANO - horská kola

Aktuality

Co se děje na Rejvízu:

Rezervace pobytu přes FKSP je u nás zcela bez problémů. Tyto pobyty prosím rezervujte e-mailem. Na Vámi vybraný pobyt vystavíme Vašemu zaměstnavateli fakturu.

U apartmánu Borůvka a Brusinka máme nabíjecí stanici na elektromobilyJe zde i knihobudka, tak než nabijete, můžete si v klidu něco přečíst.


V každém našem apartmánu je kvalitní kávovar a voňavá káva.

Hledáte ideální dárek pro Vaše blízké? Vyberte si dárkovou poukázku na pobyt v libovolné hodnotě s neomezenou platností.
Objednávky dárkových poukazů mailem ubytovani@rejviz.cz

Chcete relaxovat? Máme privátní wellness - finskou saunu a termální koupací sud s teplotou vody 35 až 39 stupňů.
Relaxujte pod širým nebem v teplé vodě.

Sledujte aktuality, zajímavosti, mějte přehled o akčních nabídkách.

FB @horskeapartmanyrejviz
IG @horskeapartmanyrejviz

wifi free