Kontaktujte nás: +420 777 163 546 | ubytovani@rejviz.cz

HODNOCENÍ A RECEZNCE:

Apartmán Zvonička - podle booking.com: 9,7 (Naprosto vyjímečné)
Apartmán Vyhlídka - podle booking.com: 9,8 (Naprosto vyjímečné)

Hodnocení na google.com 5,0 z 5,0

  

Evžen Hofmann, kytarista skupiny Kryštof, pravidelný host
Úžasné místo, uprostřed krásné přírody. Příjemní majitelé, vždy domluva klapla na výbornou. Doporučuji! 
zdroj: FB

Petra
Krásné místo, hezke ubytování,milí hostitele.vse na jedničku s hvezdickou.
zdroj: booking.com

Martina

V apartmánu Zvonička a přilehlém mezonetu jsme strávili krásný rodinný týden na přelomu loňského a letošního roku. Ubytování je krásně a velmi vkusně a útulně zařízeno, v kuchyni vše, co je potřeba. Všude naprosto čisto. A panoramatické okno s úchvatným výhledem, to je taková třešnička na dortu.Majitelé jsou moc milí a vstřícní a my rádi zase přijedeme.
zdroj: google.cz

 

Hana
Přidávám se k předchozím recenzím s velkou chválou. Ubytování je opravdu luxusní, vybavení super, poloha na kopečku s výhledem. Pobyli jsme bohužel jen krátce (ale tak jsme to naplánovali). Majitel i jeho rodina jsou velmi milí lidé. Jednoznačně můžu doporučit.

 

Jakub J.
Objednávku a komunikaci, mohu hodnotit více než za výbornou. Majitel zodpověděl veškeré potřebné informace i dodal užitečné informace.
Pro příjezd bylo využito MHD.
Po příchodu k chatě na nás již majitel čekal, přivítání bylo velmi milé a celým objektem hřála rodinná vánoční atmosféra. Jelikož z Prahy nám trošku vyhládlo, velmi potěšil i štrůdl na uvítanou.
Pro ubytování nemám slov, vzhledem k tomu, že se jedná o soukromí a rodinný podnik nemohu hodnotit jinak než známkou 1. Ubytování a vybavení lze přiřadit k 5* hotelům, dokonce mohu říct, že vybavení k ceně až neodpovídá ( velmi přijatelná cena po rozpočítání max. obsazenosti ) k tomuto názoru mi dopomohlo sdělení od místní taxikářky, která sama říkala, že Rejvíz je mezi místníma ( oblast Jeseníky ) velice oblíbený a dosti drahý. Během silvestrovského večeru nám chybělo vybavení na tvorbu občerstvení, majitel ihned a s úsměvem po našem dotazu doplnil. Nelze více než doporučit, díky cestování jsem viděl mnoho, ale takhle kvalitní a cenově dostupné ubytování dlouho ne. Okolí krásné ať s nebo bez sněhu :). V případě, že se naskytne příležitost, jistě rádi vyrazíme opět.
Doporučuji i velmi náročným uživatelům.

 

Jan
Nadhery rodinny penzion, který splnuje veskere standardy, na které býváme zvykli spise v Rakousku, nez v České Republice a specialne v Jeseníkách...
Velmi doporucuji k navsteve.
zdroj: e-chalupy, kniha návštěv

 

Jiri (rodina s malými dětmi), Radovesnice
New clean well equipped appartman. Excelent location and just beatifull nature.
zdroj: booking.com

 

Dagmar (rodina s malými dětmi)
Skvělé místo pro odpočinek v krásné čisté přírodě s veškerým komfortem, který "měšťáči" jako my nedokáží oželet. Apartmán je velmi dobře vybavený a vkusně zařízený. Vřele doporučuji!
zdroj: booking.com

 

Dan
Velice pěkné, praktické a komfortní ubytování v ještě krásnějším prostředí Rejvízu, s opravdu nádhernou vyhlídkou přímo z apartmánu, z které jsem byla unešená! Perfektně fungující Wi-fi, což všude nebývá. Velice milí a vstřícní majitelé, výborná komunikace s majiteli při sjednávání pobytu. Na Rejvízu jsme se ubytovali poprvé a můžu jen doporučit, skvělé výchozí místo k podnikání dalších výletů. Celá má rodina si pobyt užila a doufám, že se zase někdy vrátíme!
zdroj: booking.com

 

Beata
Beautiful, new apartment which is thoughtfully organized with big well-equipped kitchen. It's located in an unveiled area with delicious view on nearby forested hills so preparing every morning a breakfast with such a view from a worktop is a great joy and pleasure. But no place is good enough without right people and good energy and here at least I can offer big bows to the owners for their kindness, helpfullness and hospitality. We love this place and already made a reservation for another term. Highly recommended!
zdroj: booking.com

 

Aktuality

Co se děje na Rejvízu:

Víme, že řešit teď letní prázdniny je složité. U nás jste v klidu, zarezervujte si svůj pobyt a pokud by bylo nemožné z důvodu vládních nařízení na pobyt nastoupit, domluvíme se na náhradním termínu. Platí pro přímé rezervace bez zprostředkovatelů.

Rezervujte si pobyt ještě dnes na 777 163 546 nebo 777 758 623 nebo mailem ubytovani@rejviz.cz


Při rezervaci pobytu na min. 5 nocí v květnu 2021 přes výše uvedený mail máme pro Vás bonus na výběr:
1x vstup do termálního koupacího sudu zdarma nebo láhev vína.

Při rezervaci napřímo máte u nás lepší ceny než přes zprostředkovatele.

Chcete relaxovat? Máme termální koupací sud s teplotou vody 35 až 39 stupňů. Relaxace pod širým nebem v teplé vodě.

Naši ubytovaní hosté (na dvě a více nocí) obdrží YES Card, kartu se kterou si užijí Jeseníky naplno.

 

Facebook stránky - sledujte aktuality, zajímavosti, mějte přehled o akčních nabídkách

@horskeapartmanyrejviz
Spolek pro rozvoj Rejvízu

wifi free